приглашаем на Феминистско-квировый летний лагерь ФАЛя!

#лето
#феминизм
#свободное время
#равновесие
#восстановление
#релакс
#отдых
#времядлясебя
#движение
#развитие
#10днейканикул
#27веганскихприемовпищи
#40часовзанятийповыбору
#70женщин**идетей
#ФАЛя

XVII Феминистско-квировый летний лагерь ФАЛя (ФАЛя) состоится 11-20 августа 2021 г. в Месте Позитивных Инициатив в Качэ Багно (Вармия). Хочешь узнать, подходит ли тебе ФАЛя? Тогда реши Тест на феминистские каникулы!

Continue reading

Zaproszenie na FALę 2021

#LATO
#FEMINIZM
# CZAS WOLNY
#ROZKMINA
#RÓWNOWAGA
#REGENERACJA
#RELAKS
#ODPOCZYNEK
#CZAS DLA SIEBIE
#RUCH
#ROZWÓJ
#10 DNI WAKACJI
#27 WEGAŃSKICH POSIŁKÓW
#40 GODZIN ZAJĘĆ DO WYBORU
#17. FALA

 

XVI Feministyczno-Queerowa Akcja Akcja Letnia odbędzie w dniach 11 – 20.08.2021 w Miejscu Inicjatyw Pozytywnych Kacze Bagno (Warmia). Chcesz się dowiedzieć, czy FALa jest właśnie dla ciebie? Rozwiąż test na feministyczne wakacje!

Continue reading

FALa’2019

Feministyczna Akcja Letnia 2019 przeszła do herstorii. Pisanie relacji z tego wydarzenia to z jednej strony przyjemność, z drugiej – totalna tęsknota. FALa to miejsce pod każdym względem szczególne. Wspólnota, przestrzeń dla różnorodności, wolność od patriarchatu i opresji… szczególnie potrzebna w obecnym klimacie politycznym, w sytuacji, kiedy tzw. ideologia LGBT stała się wrogiem publicznym nr 1, kiedy osoby niebinarne, transpłciowe, nienormatywne są atakowane werbalnie i fizycznie w różnych miejscach i przestrzeniach – w szkole, na uczelni, w samorządzie, na ulicy i w internecie.

Continue reading